Kodėl rinktis mus?

 

Profesionalumas

Smėliavimas, įvairių paviršių restauravimas ir dažymas yra mūsų įmonės pagrindinės veiklos kryptys. Specializuojamės paviršių apdirbimo srityje jau daugelį metų todėl kiekvienam klientui siūlome tik geriausius sprendimus atitinkančius jų individualius poreikius. Naudojame pažangias technologijas ir įrengimus, didelę praktinę patirtį sukaupusiems mūsų specialistams nebaisūs jokie iššūkiai.

Kokybė

Įmonėje diegiama kokybės valdymo sistema ISO leis efektyviau valdyti procesus, tobulinti įmonės veiklą, mažinti kaštus, užtikrinti aukštesnę gaminių ir teikiamų paslaugų kokybę ir mažesnes kainas. Nuolat atnaujiname techninę įrangą, keliame darbuotojų kvalifikaciją kad galėtume pasiūlyti kokybiškas smėliavimo, restauravimo ir dažymo paslaugas konkurencingomis kainomis. Siekiame tapti solidžia ir patikima įmone, orientuojamės į ilgalaikius santykius su verslo ir privačiais klientais. Įmonės veikla apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Mobilios paslaugos

Mobilumas – mūsų privalumas. Smėliavimo ir dažymo meistrai su mobilia įranga atvyks jums patogiu metu, operatyviai ir profesionaliai įvykdys bet kokio sudėtingumo darbus. Paslaugas teikiame visoje Vilniaus apskrityje, didesnės darbų apimties objektus aptarnaujame visoje Lietuvoje.

Nemokama konsultacija

Patarsime ir atsakysime į jums rūpimus klausimus. Susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite užklausos formą ir gaukite atsakymą tą pačią darbo dieną.