Plovimas aukšto slėgio vandens srove

 

Plovimas aukšto slėgio vandens srove su abrazyvu

Aukšto slėgio vandens srove plauname ir valome horizontalius ir vertikalius paviršius:

  • fasadus, tinką, plytas, betoną, asfaltąplovimas-auksto-slegio-vandens-srove-su-abrazyvu
  • trinkeles, betoninius ir akmeninius grindinius
  • rezervuarus ir talpyklas
  • pramonines patalpas
  • granito, akmens paminklus
  • apdegusius paviršius
  • čerpių stogus
  • valome graffiti piešinius

Dirbame su mobilia įranga.

Seni dažai, klijai, kramtoma guma, tepalo plovimas-auksto-slegio-vandens-srovedėmės, riebalai, purvas, pelėsiai, degėsiai, suodžiai, įvairios sudėties apnašos ir nuosėdos. Mes tai galime išvalyti. Šie teršalai savo sudėtyje turi daug kenksmingų dalelių žmogaus kvėpavimo takams todėl tausojant žmonių sveikatą ir gamtą, paviršių giluminiam valymui tinkamiausias yra plovimas aukšto slėgio vandens srove ir abrazyvu. Sausas valymas abrazyvu labiau tinka metaliniams paviršiams valyti, vanduo su smėliu valo efektyviau todėl naudojamas įsisenėjusiems nešvarumams naikinti. Lengvesniems nešvarumams – purvui, samanoms, dumbliams, kerpėms pašalinti užtenka ir paprasto plovimo aukštu slėgio srove.

Plovimo ypatumai

plytu-sienos-plovimas-auksto-slegio-vandens-sroveSrautinis plovimas/valymas su vandeniu yra našus ir palyginti švarus – apdorojamas paviršius veikiamas labai efektyviai, iškart
nuplaunami visi teršalai. Dirbant šlapiu būdu sumažinamas dulkiųišsiskyrimas, į orą patenka palyginus nedaug, tik iki 10 proc. teršalų, teršalus galima susiurbti ir utilizuoti. Nepaisant to, net ir taikant šlapią smėliavimą uždarose patalpose pvz. restauruojant rūsiuose senovinių plytų sienas, valant tinką, net ir dirbant šlapiu būdu, vistiek nuo mūrinių sienų susidaro dulkės ir reikia priverstinai daryti pertraukas. Plovimas vandeniu ir abrazyvu turi vieną esminį skirtumą ir privalumą jei lygintume su įprastais aukšto slėgio plovimo įrenginiais – didesnę trinties jėgą nuvalančią net ir sunkiai užterštus paviršius.

Plovimas vandeniu gali būti taikomas tik tais atvejais kai tai leidžia sąlygos objekte. Prieš pradedant darbus būtina apsaugoti elektros instaliaciją ir kitus drėgmei jautrius paviršius nuo vandens poveikio. Visais atvejais įvertiname galimas rizikas, atvykę į vietą aptariame su klientu visus niuansus, pateiksime darbų sąmatą, pakonsultuosime ir patarsime.