Namų apyvokos daiktų atnaujinimas

Senų medinių, metalinių daiktų ir sendaikčių atnaujinimas

 

Turite seną ilgai jums tarnaujantį daiktą? Norite jį pasilikti tačiau nežinote kaip atnaujinti išorę? Išmesti tikrai negalima, jums gali būti naudinga mūsų nauja paslauga – senų daiktų restauravimas! Nušlifuosime, išvalysime ir atnaujinsime senus, surūdijusius, atsilupusiais dažais padengtus daiktų paviršius aukšto slėgio sauso smėlio/sodos ir oro srove. Pasitarkite su mumis, mes žinome kaip tai padaryti gražiai. Paskambinkite mums ir papasakokite kokius daiktus norėtumėte atnaujinti –  tel. 8647 78155

Medinių daiktų restauravimas

Medinės spintelės, durys, suoliukai, lentynos, drabužių kabyklos, daiktai su raižiniais ir ornamentais, interjero detalės.

Metalinių daiktų atnaujinimas

Metalinės ir ketaus krosnelės, židiniai, ketaus indai, vandens šildytuvai (boileriai), kalvio darbo kepsninės, griliaus grotelės, radiatoriai, įrankiai, dviračių rėmai, elektros varikliai, metaliniai paveikslai, vaikų žaidimo aikštelės, metalinės supynės, čiuožyklos.

Sendaikčių restauravimas

Siuvimo mašinos, lygintuvai, svarstyklės, vežimai, brikelės (bričkos), vežimo ratai, statinės, senoviniai ūkio padargai.

senos-kedes-atnaujinimas medines-azuolines-statines-restauravimas-smeliavimas

spizinio-ketaus-suoliuko-restauravimas siuvimo-masinos-singer-restauravimas-atnaujinimas

medienos-raiziniu-valymas-po-smeliavimo mediniu-duru-atnaujinimas